LAHUTUS

Ainult üks asi siin elus on kindel, et mitte miski pole kindel (mõttetera).

Loe ka blogipostitust SIIT

Vaatamata pühale lubadusele “olla koos, kuni surm meid lahutab” – olgu siis ametlikul pulmatseremoonial, laulatusel kirikus või lihtsalt otsuses kooselu alustada – on saanud kahjuks liiga tavaliseks hoopiski see, et elu jooksul kasvatakse lahku. 

Lahutus võib tekitada alaväärsustunnet, viha, kättemaksuiha, jõuetust ja soovimatust edasi elada. Mõnikord võidakse valusate lahutuste korral isegi leina tunda.

Olenemata sellest, kas lahutusprotsess on olnud pikk või kiire, ootamatu või ühe osapoole jaoks pikalt oodatud – võib elurütmi muutus tekitada palju hingelist segadust ja ebakindlust. Toetuse puudumisel pole harv juhus, kui inimene kaotab oma “mina”, eesmärgid ja sihid muutuvad uduseks ning maad võtab mure ja lootusetus. Ollakse ummikus, mille labürindist väljapääsemiseks on vaja rahulikku ja kuulamisaldis vestluspartnerit. 

Siinkohal tulebki appi coaching, mis vaatab tulevikku ja aitab sul luua midagi uut, liikudes  koostöös oma treeneriga probleemsest olukorrast  sinna, kuhu soovid jõuda, just sellises suunas, mille oled hoolikalt ja läbimõeldult valinud. 

Coaching aitab sul taastada optimismi, elurõõmu ning huvi tegutseda eesmärkidele pühendunult – toetudes su enda sisemistele instinktidele ja teadmistele. 

Teen sessioone nii vahetute kohtumiste kui veebi kaudu.