Olen omandanud Executive Coach’i diplomi (AoEC 2020, Practitioner Diploma in Executive Coaching) Estonian Business School’is; NLP Treeneri Sertifikaadi (NLP Instituut 2013) ja läbinud 1999/2000 aastail Henn Mikkini, Karin Hango, Vahur Murutari ja Ann Seilenthali käe all suhtlemistreeneri koolituse.

Tegutsen loovmeetodeid kasutades koolitaja, konsultandi ning personaalse arengu coachina olles International Coach Federation (ICF) ja ICF Estonia liige.

Usun sellesse, et:

  • inimese areng ei lõpe mitte tarkusehammaste lõikumisega;
  • lahendused kõikvõimalikele olukordadele on meie endi sees olemas;
  • hea tahtmise korral saavutab inimene iga endale püstitatud eesmärgi;
  • kui oled elus kasvõi ühe korra õnnestunud, juhtub seda sinuga veel korduvalt.

Hariduselt olen koorijuht ja muusikaõpetaja. Üle 20 aasta on mul juhtimiskogemust väga erineva taustaga meeskondades –nii kultuuri- kui poliitikavaldkonnaga seotud institutsioonides. Nelja aasta pikkune periood Eesti Vabariigi kultuuriministri ametis andis võimaluse need mõlemad teemad ühendada unustamatuks väljakutseks, mis andnud elu õppetunde.​

Olen elus saanud nautida peadpööritavaid eduelamusi kui üle elanud tagasilööke, püüdnud poliitilistel ameerika mägedel üles alla kihutades säilitada eneseusku, otsinud võimatuna näivaid lahendusi, pidanud leidma vastuseid keerulistele küsimustele ning loonud kompromisse läbirääkimiste laua taga vastandlike seisukohtade vahel. Õnnestumised on mind tiivustanud, ebaõnnestumised ja kukkumised on aga sundinud püsti tõusma ja tegema restarti. 

Tänapäeva problemaatiline maailm oma majandus-, tervise- ja suhtlemiskriisidega kasvatab pingeid inimeste vahel erinevatel tasanditel – nii tööl kui kodus. Tänu oma nahal kogetud õppetundidele saan pakkuda arengutreeninguga tuge väga erinevate elualade inimestele. Kõigile neile, kes vajavad partnerit oma personaalsete kasvuvõimaluste avastamiseks ja arendamiseks. Coachee‘na ehk kliendina olen ise tajunud, et coaching on väga efektiivne meetod, milles coachi poolt esitatud mugavad ja ebamugavad küsimused annavad võimaluse vaadata oma probleemidele veel ühe, hoopis teistsuguse nurga alt.