Olen omandanud Executive Coach’i diplomi (AoEC 2020, Practitioner Diploma in Executive Coaching) Estonian Business School’is, saanud NLP treeneri sertifikaadi (NLP Instituut 2013) ja läbinud Henn Mikkini, Karin Hango, Vahur Murutari ja Ann Seilenthali käe all suhtlemistreeneri koolituse (Self-II, 1999).

Tegutsen loovmeetodeid kasutades koolitaja, konsultandi ning personaalse arengu treenerina olles International Coaching Federation (ICF) ja ICF Estonia liige.

Usun sellesse, et:

  • inimese areng ei lõpe mitte tarkusehammaste lõikumisega;
  • lahendused kõikvõimalikele olukordadele on meie endi sees olemas;
  • hea tahtmise korral saavutab inimene iga endale püstitatud eesmärgi;
  • kui oled elus kasvõi ühe korra õnnestunud, juhtub seda sinuga veel korduvalt.

Hariduselt olen koorijuht ja muusikaõpetaja. Üle 20 aasta on mul juhtimiskogemust väga erineva taustaga meeskondades –nii kultuuri- kui poliitikavaldkonnaga seotud institutsioonides. Nelja aasta pikkune periood Eesti Vabariigi kultuuriministri ametis andis võimaluse need mõlemad teemad ühendada väljakutseks, mis andnud unustamatuid elu õppetunde.​

Olen elus saanud nautida peadpööritavaid eduelamusi kui üle elanud tagasilööke, püüdnud poliitilistel ameerika mägedel üles alla kihutades säilitada eneseusku, otsinud võimatuna näivaid lahendusi, pidanud leidma vastuseid keerulistele küsimustele ning loonud kompromisse läbirääkimiste laua taga vastandlike seisukohtade vahel. Õnnestumised on mind tiivustanud, ebaõnnestumised ja kukkumised on aga sundinud püsti tõusma ja tegema restarti. 

Tänapäeva problemaatiline maailm oma majandus-, tervise- ja suhtlemiskriisidega kasvatab pingeid inimeste vahel erinevatel tasanditel – nii tööl kui kodus. Tänu oma nahal kogetud õppetundidele saan pakkuda arengutreeninguga tuge väga erinevate elualade inimestele. Kõigile neile, kes vajavad partnerit oma personaalsete kasvuvõimaluste avastamiseks ja arendamiseks. Coachee‘na ehk kliendina olen ise tajunud, et coaching on väga efektiivne meetod, milles coach’i poolt esitatud mugavad ja ebamugavad küsimused annavad võimaluse vaadata oma probleemidele veel ühe, hoopis teistsuguse nurga alt.

Laine Randjärv (1964) – elulugu

Haridus ja kvalifikatsioon
2020 EBS, Academy of Executive Coaching – Practitioner Diploma in Executive Coaching
2013 NLP Instituut, NLP trainer
1999 SELF II, suhtlemistreener

1996 Eesti Muusikaakadeemia, MA – muusika interpretatsioon ja kunstiteadused, koorijuht ja muusikaõpetaja

Teadusalane tegevus
ETIS: Laine Randjärv, Eesti Teadusinfosüsteem

Loominguline tegevus

Koorijuht:
2015– Akadeemiline Meeste Lauluselts, asutaja ja dirigent
1989– Tarmeko kammerkoor, asutaja ja dirigent
2004–2017 Tartu Meeskoor Akadeemiline Emajõgi, abidirigent
2012–2015 Tallinna Jaani koguduse segakoor, dirigent
1997 Noorte laulu- ja tantsupeo segakooride üldjuht
2004 Tartu laulupeo dirigent
2005; 2010 Vaimuliku laulupeo dirigent
2008; 2013 Öölaulupeo dirigent
Mitmete maakondlike laulupäevade dirigent

Raamatute autor:

„Sillad üle piiride. Tuudur Vettiku kirjad abikaasa Lonni Paigaline-Vettikule aastatel 1955–1956”, SE&JS, 2012, Tallinn. “Põhjamaa päikese kullas.” KVART Kirjastus, 2021, Tallinn.

Huvialad
Muusika, kirjandus, käsitöö, loodusfotograafia

Keeled
Eesti keel – emakeel
Vene keel – C2
Inglise keel – C1
Saksa keel – B1